Tworzenie stron WWW

  • Home
  • /
  • Tworzenie stron WWW
tablet i laptop responsywność

Dlaczego my

W dzisiejszych czasach nie można wyobrazić sobie prowadzenia firmy bez posiadania strony internetowej. Twoi potencjalni klienci nie szukają Twojej firmy w książkach telefonicznych, ani w telewizji i w radiu, gdyż dla niewielkich lokalnych firm reklama przed głównym wydaniem Wiadomości jest poza zasięgiem.

Chętnie natomiast wszyscy korzystamy z Internetu. Dlatego w internecie powinieneś dać się odnaleźć swoim klientom. Pierwszym warunkiem jest posiadanie strony firmowej. Dlaczego warto wybrać nas? Ponieważ stworzymy stronę elegancką, schludną i responsywną, nad którą będziesz miał pełną kontrolę, będzie ładnie wyglądać na urządzeniach mobilnych, jak tablety i smartfony i którą łatwo będzie promować w sieci chociażby pozycjonowaniem.

Łatwa edycja

Przygotujemy dla Ciebie stronę opartą na Systemie Zarządzania Treścią WordPress. Jest to obecnie najbardziej popularne narzędzie do budowania stron, dzięki któremu będziesz mógł w przyszłości swobodnie zmieniać treść na swojej witrynie, zdjęcia, publikować aktualności i/lub bloga, usuwać istniejące zakładki i tworzyć nowe. A wszystko bez znajomości programowania.

Elegancki wygląd

Dzięki popularności systemu WordPress dostępnych jest do niego mnóstwo szablonów graficznych. Zakup szablonu w cenie 300 złotych, który następnie będziemy modyfikować do Twoich potrzeb to rozwiązanie tańsze, niż tworzenie grafiki od podstaw, co kosztowałoby nawet kilka tysięcy. Strona, którą właśnie przeglądasz została zrobiona w ten sposób. Wspólnie wybierzemy szablon oferowany przez renomowane amerykańskie firmy themeforest.net lub eleganthemes.com. Obie łącznie w ofercie mają ponad 200 szablonów, więc nie musisz się martwić o to, że wygląd Twojej strony nie będzie unikalny.

Strony responsywne

Strona, którą dla Ciebie wykonamy, będzie responsywna, co oznacza, że jej wygląd będzie dostosowany do poprawnego wyświetlania na komórkach i tabletach. To bardzo ważne, bo już teraz w niektórych branżach korzystanie z internetu za pomocą urządzeń mobilnych sięga jednej trzeciej, a wartość ta będzie rosła. Na dodatek wyszukiwarka Google karze strony, które nie są responsywne niższymi pozycjami. A przecież Google to jeden z głównych sposobów dotarcia do klienta.

Atrakcyjne ceny

Prostą, złożoną z kilku zakładek stronę możesz mieć już za kilkaset złotych. Dokładną cenę przedstawimy po poznaniu Twoich oczekiwań. Jeśli będziesz potrzebował dodatkowych funkcjonalności, jak sklep internetowy, płatności online, system rezerwacji, newsletter i innych, cena będzie odpowiednio wyższa, ale podkreślamy, że nie jesteśmy agencją, która wykonuje strony za cenę idącą w tysiące.